Právě hledáme

Vypisujeme výběrové řízení na pracovní pozici

FUNDRAISER

Náplň práce:

  • Vytvoření kompletní fundraisingové strategie organizace.
  • Aktivní vyhledávání grantových, fundraisingových příležitostí, jejich příprava, zpracování a administrace.
  • Oslovování potenciálních dárců a sponzorů (firemní i soukromé zdroje).
  • Pravidelná komunikace s dárci, správa databáze dárců.
  • Návrh a realizace fundraisingových kampaní, benefiční akce.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, výhodou obchodní zaměření.
  • Znalost business řízení a minimálně 1 rok praxe v oblasti fundraisingu.
  • Samostatnost, kreativitu, spolehlivost, systematičnost, pečlivost a zodpovědnost.
  • Orientace na výsledek, motivace dosahovat stanovených cílů.
  • Výborná znalost ČJ slovem i písmem.
  • Práce na PC.

Nabízíme:

  • Možnost být u nastavení nových procesů, prostor pro vlastní realizaci kreativních nápadů.
  • Stravenky, služební telefon a PC.
  • Podpora odborného vzdělávání v oblasti fundraisingu.
  • Služební automobil k dispozici.
  • Po zapracování další systém benefitů.

Zájemce o pracovní pozici žádáme o zaslání motivačního dopisu a CV na adresu: administrativa@a-doma.cz